Medlemmar på Reumatikerlistan


990201

Vi är 35 medlemmar nu.

Till listans hemsida

På hemsidan finns en del ytterligare presentationer över medlemmarna. Skicka in din presentation till
mig så lägger jag upp den. 

 

Email Address

Name

Sub Type

Date

agnetha.ek@mail.bip.net

Agnetha Ek

 

9/4/98

Anders.arhammar@rmr.se

Anders Arhammar

 

12/12/98

anna@snet.it

Anna Lindahl

 

9/4/98

bobben@mbox303.swipnet.se

lena johansson

 

1/7/99

christer.gotling@swipnet.se

Christer Götling

[Digest]

1/17/99

dal98mat@mds.mdh.se

 

 

12/18/98

ell_85@hotmail.com

Emma Knutsson

 

1/3/99

gotling@swipnet.se

Kerstin Götling

 

8/31/98

heidi@ebox.tninet.se

Heidi Kapraali

 

11/30/98

helena@mirror.se

Helena Spets

 

1/13/99

i-l.jana@telia.com

Inga-Lill Janå

 

9/3/98

i.gustavson@norrtalje.mail.telia.com

Ingela Gustavson

 

9/10/98

jonas@ulun.se

Jonas Löfgren

 

8/29/98

kiccit@hotmail.com

Kicci Torvestig

 

10/12/98

lotta.bengtsson@telia.com

Lotta Bengtsson

 

1/28/99

lottagu@hotmail.com

Ann-Charlotte Gustafsson

 

8/31/98

malinsvensk@home.se

Malin Svensk

 

1/24/99

marial@algonet.se

Maria Larsson

 

9/2/98

marie@smashing-pumpkins.com

Marie Eriksson

 

11/16/98

Mikael.Ekstrom@Fysik.UU.Se

Mikael Ekström

 

1/30/99

mj21330@janus.swipnet.se
(reumatiker@hotmail.com)

Maris 

 

8/29/98

nattro@hotmail.com

Natalie Engwall

 

8/31/98

nickis59@hotmail.com

Nicoletta Tegel

 

1/15/99

ninni@trosa.mail.telia.com

ingrid sandholm

 

10/17/98

ordf.unga.reumatiker@swipnet.se

Sara Hjalmarsson

 

8/31/98

patrik.johansson@boden.mail.telia.com

Patrik Johansson

 

9/1/98

porselin_18@hotmail.com

Linda Guitart

 

11/4/98

Reumatiker@hotmail.com

Maris Gotling

 

8/29/98

sara.ponga@irrblosset.se

Sara Ponga

 

8/30/98

supersonic@home.se
(frasses.service@nassjo.mail.telia.com)

tomas fransson

 

9/3/98

tagr0002@student.gu.se
(Tanja_Greter@hotmail.com) 

Tanja Greter

 

11/27/98

tedde.is@home.se

 

 

9/5/98

tsaroch@hotmail.com

Lillan ?

 

9/27/98

unga.reumatiker@swipnet.se

Mattias Svensson

 

9/3/98

yhx244e@tninet.se

katja norberg

 

1/15/99